Grup ATYC

Tel: +4-0743-335.888; +4-0723-260.730

Statie I.L.Caragiale

necunoscuta, I.L.Caragiale, Romania

Plecări
Ora Către
05:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
06:30 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
06:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
07:30 Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Laicai Cetateni Badeni Stoenesti Argeselu Campulung Muscel
07:35 Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Dumbrava Viisoara Olteni Suta Seaca Picior De Munte Dragodana Gaesti Gura Foii Crangurile de Jos Leordeni Topoloveni Calinesti Stefanesti Pitesti Bascov Draganu Moraresti Milcoiu Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Rau Vadului Talmaciu Selimbar Sibiu
07:45 Ghirdoveni Moreni
07:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
08:40 Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
08:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
09:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
10:15 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
10:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
11:30 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
11:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
12:35 Ghirdoveni Moreni
12:40 Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
12:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
13:30 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
13:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
14:45 Ghirdoveni Moreni
14:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
15:30 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
15:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
16:45 Ghirdoveni Moreni
16:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
17:30 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
17:40 Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
17:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
18:45 Ghirdoveni Moreni
18:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
19:55 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
20:40 Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Sosiri
De la Ora
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 05:55
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 06:30
Moreni Ghirdoveni
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 06:55
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 07:30
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 07:35
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 07:45
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 07:55
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 08:40
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 08:55
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 09:55
Moreni Ghirdoveni 10:15
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 10:55
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 11:30
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 11:55
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 12:35
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 12:40
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 12:55
Moreni Ghirdoveni 13:30
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 13:55
Campulung Muscel Argeselu Stoenesti Badeni Cetateni Laicai Malu Cu Flori Capu Coastei Oncesti Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Ungureni Priseaca Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 14:45
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 14:55
Moreni Ghirdoveni 15:30
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 15:55
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 16:45
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 16:55
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 17:30
Moreni Ghirdoveni
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 17:40
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 17:55
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti 18:45
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 18:55
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 19:55
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija 20:40
Sibiu Selimbar Talmaciu Rau Vadului Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Moraresti Draganu Bascov Pitesti Stefanesti Calinesti Topoloveni Leordeni Crangurile de Jos Gura Foii Gaesti Dragodana Picior De Munte Suta Seaca Olteni Viisoara Dumbrava Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija