Grup ATYC

Tel: +4-0743-335.888; +4-0723-260.730

Statie Centru

Darmanesti , Romania

Plecări
Ora Către
06:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
06:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
06:35 Bratasanca Stoenesti Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
Bratasanca Stoenesti Ploiesti
06:55 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
07:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
07:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Laicai Cetateni Badeni Stoenesti Argeselu Campulung Muscel
07:30 I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Dumbrava Viisoara Olteni Suta Seaca Picior De Munte Dragodana Gaesti Gura Foii Crangurile de Jos Leordeni Topoloveni Calinesti Stefanesti Pitesti Bascov Draganu Moraresti Milcoiu Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Rau Vadului Talmaciu Selimbar Sibiu
07:40 I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
08:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
08:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
08:35 I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
09:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
09:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
10:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
10:20 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
10:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
11:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
11:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
11:35 Bratasanca Stoenesti Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
12:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
12:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
12:30 I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
12:35 I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
13:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
13:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
13:35 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
14:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Bratasanca Stoenesti Ploiesti
14:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
14:40 I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
15:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
15:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
15:35 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
16:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
16:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
16:40 I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
17:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
17:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
17:35 Bratasanca Stoenesti Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
Bratasanca Stoenesti Ploiesti
18:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
18:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
18:40 I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
19:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
19:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
20:00 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
20:25 Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
20:45 Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Sosiri
De la Ora
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 06:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 06:25
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 06:35
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 06:55
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 07:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 07:25
Ploiesti Stoenesti Bratasanca
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 07:30
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 07:40
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 08:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 08:25
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti Stoenesti Bratasanca 08:35
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 09:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 09:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 10:00
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale 10:20
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 10:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 11:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 11:25
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 11:35
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 12:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 12:25
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 12:30
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti Stoenesti Bratasanca 12:35
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 13:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 13:25
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale 13:35
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 14:00
Campulung Muscel Argeselu Stoenesti Badeni Cetateni Laicai Malu Cu Flori Capu Coastei Oncesti Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Ungureni Priseaca Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 14:25
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 14:40
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 15:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 15:25
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale 15:35
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 16:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 16:25
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 16:40
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 17:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 17:25
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 17:35
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti Stoenesti Bratasanca
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 18:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 18:25
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 18:40
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 19:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 19:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 20:00
Ploiesti Stoenesti Bratasanca 20:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale 20:45
Sibiu Selimbar Talmaciu Rau Vadului Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Moraresti Draganu Bascov Pitesti Stefanesti Calinesti Topoloveni Leordeni Crangurile de Jos Gura Foii Gaesti Dragodana Picior De Munte Suta Seaca Olteni Viisoara Dumbrava Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale