GRUP ATYC

Tel: 0743335888
Română

Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud)

Ploiesti , Romania
Str. Depoului nr.9-11, Ploiesti, Romania
Tel: +4-0244-522.230
E-mail: giadigold@yahoo.com

Plecări
Ora Către
06:00 GRUP ATYC Zahanaua Stancesti Cocorastii Colt Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Habeni Racovita Comisani Lazuri Matracaua Targoviste
06:50 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Laicai Cetateni Badeni Stoenesti Argeselu Campulung Muscel
07:00 GRUP ATYC Albesti Paleologu Ciorani Jilavele Urziceni Ion Roata Cazanesti Andrasesti Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Crucea Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Ovidiu Mamaia Constanta
GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Dumbrava Viisoara Olteni Suta Seaca Picior De Munte Dragodana Gaesti Gura Foii Crangurile de Jos Leordeni Topoloveni Calinesti Stefanesti Pitesti Bascov Draganu Moraresti Milcoiu Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Rau Vadului Talmaciu Selimbar Sibiu
07:10 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
07:15 GRUP ATYC Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
07:45 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
10:00 GRUP ATYC Zahanaua Stancesti Cocorastii Colt Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Habeni Racovita Comisani Lazuri Matracaua Targoviste
11:45 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
12:00 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
12:15 GRUP ATYC Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
14:00 GRUP ATYC Zahanaua Stancesti Cocorastii Colt Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Habeni Racovita Comisani Lazuri Matracaua Targoviste
14:10 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
16:10 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
16:45 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa
18:00 GRUP ATYC Zahanaua Stancesti Cocorastii Colt Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Habeni Racovita Comisani Lazuri Matracaua Targoviste
18:10 GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
18:15 GRUP ATYC Ploiesti Bucov Valea Calugareasca Albesti Paleologu Mizil Sahateni Ulmeni Buzau
Sosiri
De la Ora
GRUP ATYC Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 07:05
GRUP ATYC Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 07:15
GRUP ATYC Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti 07:45
GRUP ATYC Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua 09:35
GRUP ATYC Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 10:50
GRUP ATYC Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti 11:45
GRUP ATYC Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 12:15
GRUP ATYC Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua 13:35
GRUP ATYC Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 14:05
GRUP ATYC Campulung Muscel Argeselu Stoenesti Badeni Cetateni Laicai Malu Cu Flori Capu Coastei Oncesti Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Ungureni Priseaca Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 14:35
GRUP ATYC Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 16:05
GRUP ATYC Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti 16:45
GRUP ATYC Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua 17:35
GRUP ATYC Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 18:05
GRUP ATYC Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 18:15
GRUP ATYC Constanta Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Crucea Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Andrasesti Cazanesti Ion Roata Urziceni Jilavele Ciorani Albesti Paleologu 19:30
GRUP ATYC Sibiu Selimbar Talmaciu Rau Vadului Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Moraresti Draganu Bascov Pitesti Stefanesti Calinesti Topoloveni Leordeni Crangurile de Jos Gura Foii Gaesti Dragodana Picior De Munte Suta Seaca Olteni Viisoara Dumbrava Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti 21:15
GRUP ATYC Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua 21:35